supernano
05 خرداد 1402 - 14:06

دستور امام جمعه ارومیه برای رفع فوری صف‌های طولانی نان

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: مدیران باید برای حل و جمع‌آوری صفوف نان اقدامات جدی انجام دهند و از افزایش نارضایتی عمومی جلوگیری کنند به همین دلیل باید این مشکل با فوریت رفع شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌مهدی قریشی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ارومیه، ضرورت مطالبه‌گری توسط مردم و پاسخگو بودن توسط مدیران را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: مسئولان باید مطالبات عمومی را شنیده و برای رفع این مشکلات تلاش کنند.

وی افزود: مطالبات حوزه اجتماعی نظیر وضعیت آسفالت معابر و ساماندهی ترافیک، حاشیه‌نشینی و ضایعات فروشان باید برای مدیران فرض باشد و درباره حل مشکل مردم همت کنند.

‌امام جمعه ارومیه، در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سیاست‌های کلی جمعیت باید در کشور اجرایی شود، عنوان کرد: طرح مصوب مجلس در خصوص جوانی جمعیت باید توسط مدیران اجرایی انجام شود و نمایندگان هم وظایف تعیین شده خود را انجام دهند.

وی گفت: فرهنگسازی عمومی در راستای ازدیاد نسل و جوانی جمعیت نیازمند هم‌افزایی و مشارکت است که در این زمینه مجلس و دولت باید با جدیت پیگیر این موضوع باشند.

‌قریشی، صفوف نان در شهرهای مختلف را عامل نارضایتی عمومی دانست و گفت: مدیران باید برای حل و جمع‌آوری صفوف نان اقدامات جدی انجام دهند و از افزایش نارضایتی عمومی جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: تلف شدن زمان مردم در صف‌های نان در شان جامعه اسلامی نیست و به همین دلیل باید این مشکل با فوریت رفع شود.

وی، با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس، بیان داشت: انقلابی بودن مجلس مورد تاکید رهبری است. نمایندگان باید به وظیفه اصلی خود یعنی قانون‌گذاری و نظارت عمل کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1239241